KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14299501

nr 1429 9501

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 37/150, Uppsala. Bildmått: 28x23, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 november 2021
kl 20:39:06

1/11 17:48:44 1      Vinnande bud